Accessibility Links

Arthur Rambo

1val. 27min. Arthur Rambo 2021

Karimas D. neabejoja savo kandumu ir išmintimi. Jis užtikrintai diskutuoja  ir apie poeziją, ir apie politiką. Jis – rašytojas – ne tik provokatyvaus romano, bet ir 140-ties ženklų žinučių online autorius, pakilęs iš Paryžiaus socialinio požemio į viešą gyvenimą. O kas yra „Arthur Rambo“? Neįmanoma atsakyti paprastai ar nuspręsti greitai – bet kažkas daro būtent tai.  

„Tai filmas, kuris tęsiasi ir toliau auga    jam pasibaigus. Laurent’ui Cantet pavyksta ne tik tiksliai diagnozuoti ir kinematografiškai atkurti įtemptą šiuolaikinės visuomenės, tarpstančios socia   linėse medijose, būklę, bet ir itin taikliai pakomentuoti nenumatytas jos komplikacijas. Ši tema nėra išsemta ar atsibodusi, priešingai – ji tokia sudėtinga, kad vis dar mokomės apie tai kalbėti, o „Arthur Rambo“ tampa labai vertingu atspirties tašku.“ (Ignė Smilingytė)  

Karim D thinks he is sharp and wise. He knows poetry and politics. He rose from a social underworld to an exposed position as a provocative Parisian author. He published a novel, but he also writes in 140 signs on social media. And who is Arthur Rambo? It is impossible to answer simply or judge quickly – nonetheless some do.

Programą pristato:

enter image description here

Režisierius(-ė)

Laurent Cantet

Scenarijaus autorius(-ė)

Laurent Cantet

Scenarijaus autorius(-ė)

Samuel Doux

Scenarijaus autorius(-ė)

Fanny Burdino

Prodiuseris(-ė)

Marie-Ange Luciani

Operatorius(-ė)

Pierre Milon

Montažo režisierius(-ė)

Mathilde Muyard

Kompozitorius(-ė)

Chloé Thévenin

Garsas

Julien Sicart

Kalba

prancūzų

Subtitrai

English, Lietuvių Kalba

Šalis

Prancūzija

Taip pat gali patikti

Šūvis į Ahedės kelį
1val. 50min. Ahed's Knee 2021
Ties virimo riba
1val. 33min. Boiling Point 2021