Accessibility Links

Kas buvome mes

1val. 54min. Who We Were 2021

Kaip mes atrodysime ateities kartoms istoriniame kontekste? Norėdamas apžvelgti dabartinę pasaulio būklę, Marcas Bauderis kartu su žymiais šiuolaikiniais mąstytojais ir mokslininkais leidžiasi tyrinėti neįtikėtinų žmogaus smegenų galimybių, pasaulinio ekonomikos forumo, kolonizacijos pasekmių ir roboto jausmų. Įkvepiantis žvilgsnis į mūsų pasaulį siunčia viltingą žinią: patys galime nulemti, kas esame, jei suprasime, kaip mes susiję, kas tarp mūsų bendro ir kokia yra „mes“ prasmė.

„Ieškodamas atsakymo į šiame filme išsikeltą klausimą, Marcas Bauderis bendrakeleiviais pasirinko žmones, kurie savo žiniomis apie dabartį ir idėjomis apie planetos ateitį, atrodo, jau yra žingsniu priekyje. Svarstant apie kolektyvinę atsakomybę, žvilgsnis iš ateities perspektyvos suteikia jai papildomo svorio ir iš naujo įkvepia smalsumo pasauliui bei rūpesčio mūsų bendrais namais, kurių būklė šiuo metu nežada nieko gero.“ (Ignė Smilingytė)

What will future generations think of us in a historical context? To observe the current state of the world, Marc Bauder, together with prominent contemporary thinkers and scientists, explores the incredible capabilities of the human brain, a global economic summit, the legacy of colonization, and the feelings of a robot. This inspiring look at our world offers a hopeful message: who we are - is in our own hands, if we recognize our connectedness, our commonality, and the meaning of “we”.

Filmą pristato:

enter image description here

Rinkinį pristato:

enter image description here

Programą pristato:

enter image description here

Režisierius(-ė)

Marc Bauder

Scenarijaus autorius(-ė)

Marc Bauder

Prodiuseris(-ė)

Marc Bauder

Operatorius(-ė)

Börres Weiffenbach

Montažo režisierius(-ė)

Stefan Stabenow

Kompozitorius(-ė)

Thomas Kürstner

Kompozitorius(-ė)

Sebastian Vogel

Kalbos

vokiečių, anglų, prancūzų

Subtitrai

English, Lietuvių Kalba

Šalis

Vokietija

Kompanija

Films Boutique

Taip pat gali patikti

Mokytojas Bachmannas ir jo klasė
3val. 37min. Mr Bachmann and His Class 2021