Accessibility Links

Kur bežiūrėčiau – miško tankmė

1val. 52min. Forest – I See You Everywhere 2021

Panašus likimas susieja šeimas, poras ir draugus septyniose trumpose istorijose – hipnotizuojančiose ir nenuspėjamose lyg psichologinis kaleidoskopas. Senelis nejuda – ar tikrai jis tik miega? Kas bendro tarp Gandalfo ir Dievo? Ir ką veikia samdomas žudikas vėžio diagnozės paliestų šeimų susitikime? Kažko galbūt jau nebėra, kažkas yra dingęs, kažkas vaidenasi, o kažkas –  vis dar čia.  

„Bence’ui Fliegaufui pavyksta meistriškai nušviesti žmonių santykių gelmes. Įtampos kupini pokalbiai, intymus kameros žvilgsnis ir jautrus aktorių darbas įtraukia ir atveria paslaptis apie tai, kas vyksta už uždarų durų – kur nebūtis tokia apčiuopiama, kad tampa buvimu ir įvykių priežastimi.“ (Ignė Smilingytė)

Seven hypnotic and unpredictable short stories bound together in a psychological kaleidoscope of couples, families and friends, all connected by their common fate. Grandpa is very silent - is he just sleeping? What does Gandalf and God have in common? And why is there a hitman at the meeting of cancer patients’ families? Someone might be lost, someone is missing, someone is haunting, yet someone is still here.

Režisierius(-ė)

Bence Fliegauf

Scenarijaus autorius(-ė)

Bence Fliegauf

Prodiuseris(-ė)

Bence Fliegauf

Prodiuseris(-ė)

Ernö Mesterházy

Prodiuseris(-ė)

Mónika Mécs

Operatorius(-ė)

Mátyás Gyuricza

Operatorius(-ė)

Ákos Nyoszoli

Montažo režisierius(-ė)

Terence Gábor Gelencsér

Montažo režisierius(-ė)

Wanda Kiss

Montažo režisierius(-ė)

David Kovacs

Kompozitorius(-ė)

Tamás Beke

Kalba

vengrų

Subtitrai

Lietuvių Kalba, English

Šalis

Vengrija

Taip pat gali patikti

Likimas ir fantazijos
2val. 1min. Wheel of Fortune and Fantasy 2021
Evoliucija
1val. 37min. Evoliucija 2021