Accessibility Links

Mokytojas Bachmannas ir jo klasė

3val. 37min. Mr Bachmann and His Class 2021

Intymus dokumentinis filmas apie ryšį tarp mokytojo ir mokinių. Į vieną klasę nedideliame industriniame Vokietijos miestelyje susirinko vaikai iš devynių šalių ir labai skirtingų kultūrų. Mokytojas Bachmannas dirba šiame socialiniame minų lauke jau septyniolika metų. Jo metodai neįprasti. Jis buvęs revoliucionierius, nebaigęs studijų, dainuoja folką ir kuria skulptūras. Didžiausias jo tikslas – įdiegti kiekvienam vaikui, kad jis yra vertingas, kad jis nėra niekas.   

„Kokios šviesos ir įkvėpimo kupinas šis filmas! Nors Maria Speth nepaisė industrijos primetamų filmo trukmės standartų, jis neprailgsta ne tik dėl įtraukiančio klasės gyvenimo ir jos mokinių dilemų, bet ir todėl, kad toje filmo šviesoje vis nusikeli į savo paties prisiminimus apie mokytojus, ir apie tą vieną, paprastai reikšmingesnį už kitus. Kažkokios tylios bet galingos vienijančios jėgos kupinas filmas, primenantis apie autoritetingo kompaniono reikšmę ne tik vaikų, bet ir nežinioje atsidūrusių suaugusių, kelyje.“ (Aistė Račaitytė) 

Intimate documentary portraying the bond between an elementary school teacher and his students. The pupils from 9 countries and very different cultures came together in a provincial German industrial town. Teacher Bachmann has been working in this social minefield for seventeen years. He has unconventional methods. He is an ex-revolutionary, a drop-out, a folk singer, a sculptor. His highest goal is to transmit to every single child that it is valuable, that it is somebody rather than nothing.

Filmą pristato:

enter image description here

Rinkinį pristato:

enter image description here

Programą pristato:

enter image description here

Aktoriai

Dieter Bachmann

Režisierius(-ė)

Maria Speth

Scenarijaus autorius(-ė)

Maria Speth

Scenarijaus autorius(-ė)

Reinhold Vorschneider

Prodiuseris(-ė)

Maria Speth

Operatorius(-ė)

Reinhold Vorschneider

Montažo režisierius(-ė)

Maria Speth

Garsas

Oliver Göbel

Kalba

vokiečių

Subtitrai

Lietuvių Kalba, English

Šalis

Vokietija