Accessibility Links

Tarp upių

1val. 44min. Întregalde 2021

Savanoriai Marija, Danas ir Ilinka, kaip ir kasmet, veža humanitarinę pagalbą į nuošalias Rumunijos gyvenvietes. Keliaudami visureigiu pažliugusiais kalnų keliais, link kaimo Intregaldėje jie sutinka pavežti vienišą senolį iki lentpjūvės, kur jis sakosi dirbantis. Bet kai automobilis įstringa miško griovyje, o lentpjūvė pasirodo esanti apleista ir jiems tenka praleisti naktį su nukaršusiu seniu, jų įsitikinimai apie empatiją ir paslaugumą susvyruoja.  

„Šiuo filmu Munteanas klausia: „Ar tikrasis altruizmas patiria išbandymą tik tada, kai tas, kuris juo užsiima turi paaukoti kažką tikro?“ Visi veikėjai atkeliauja į istorijos epicentrą ir atsiduria vienas šalia kito su skirtingomis motyvacijomis ir asmeninėmis savybėmis. Pasaką primenantys išbandymai ir siaubo užuominos sukuria sąlygas stoti akivaizdon su prieštaravimais slypinčiais mūsų istorijose apie save, kurių kiekvienas laikomės.“ (Ignė Smilingytė)   

Maria, Dan and Ilinca are volunteers on their yearly humanitarian trip to the secluded Romanian settlements. Driving an SUV along the mountain dirt roads near the village of Întregalde, they help a lonely old man reach a sawmill where he supposedly works. But when their car gets stuck in a ditch in the woods, the sawmill proves to be abandoned, and they’re forced to spend the night with the senile old man, their ideas about empathy and helpfulness start to be challenged.

Programą pristato:

enter image description here

Režisierius(-ė)

Radu Muntean

Scenarijaus autorius(-ė)

Radu Muntean

Scenarijaus autorius(-ė)

Alexandru Baciu

Scenarijaus autorius(-ė)

Răzvan Rădulescu

Prodiuseris(-ė)

Dragos Vilcu

Operatorius(-ė)

Tudor Vladimir Panduru

Montažo režisierius(-ė)

Andu Radu

Kalbos

rumunų, romų kalba

Subtitrai

English, Lietuvių Kalba

Šalis

Rumunija

Taip pat gali patikti

Ties virimo riba
1val. 33min. Boiling Point 2021