Accessibility Links

Veidrodis

1val. 13min. Mirror 2022

Vieną akimirką trukęs keršto išpuolis visiems laikams pakeitė dviejų indžių gyvenimus. Kilusios iš dviejų konservatyvių šeimų Šiaurės Indijoje, filmo herojės savo gyvenimo planą jau žinojo – jis buvo nuspręstas už jas. Tačiau išgyvenusios rūgšties atakas, atstumtos visuomenės, Ritu ir Faraha ieško būdų atkurti savo gyvenimus. „Veidrodis“ – tai dviejų moterų ir nuolat persipinančių jų gyvenimų intymios akimirkos. Nors pasaulis į jas žvelgia tik kaip į tragedijos aukas, jos išties siekia gyventi spalvingą, visavertį, iššūkių kupiną gyvenimą.  

„Tai puikus pavyzdys, kaip dokumentinis kinas gali tapti aktyvizmo įrankiu. Kad suvoktum bet kokios problemos mastą, pirmiausia būtina ją pažinti. Šio filmo kūrėjai žino, kad tam reikalingi ne tik faktai, bet ir forma, paliekanti vietos žiūrovo savirefleksijai ir naujo, sąmoningesnio žvilgsnio paieškai.“ (Aistė Račaitytė)

A momentous revenge attack has changed the lives of two Indian women for good. Coming from conservative families in northern India, the protagonists had everything settled for them, but the acid attacks have made them social outcasts, and now they are looking for ways to rebuild their lives. Mirror documents intimate moments between the two women whose paths keep crossing. While the world only sees them as victims, they in fact lead lives full of color, meaning and challenge.

Režisierius(-ė)

Siddhant Sarin

Režisierius(-ė)

Debankon Singh Solanky

Prodiuseris(-ė)

Siddhant Sarin

Prodiuseris(-ė)

Arūnas Matelis

Prodiuseris(-ė)

Algimantė Matelienė

Prodiuseris(-ė)

Sarah Kang

Operatorius(-ė)

Debankon Singh Solanky

Operatorius(-ė)

Siddhant Sarin

Montažo režisierius(-ė)

Nilanjan Bhattacharya

Kompozitorius(-ė)

Kompozitorius(-ė)

Kalbos

hindi, urdų

Subtitrai

Lietuvių Kalba, English

Šalys

Indija, Lietuva, Pietų Korėja

Taip pat gali patikti

Straipsnis apie filmą Veidrodis