Accessibility Links

Viskas bus kitaip (įgarsintas lietuviškai)

1val. 33min. Everything Will Change 2021

Šiame neįprastame kelio filme-pasakoje pasitelkiant mokslinius faktus iškeliama neatidėliotina mūsų dienų problema – biologinės įvairovės nykimas. Distopiškoje ateityje, 2054-aisiais, gyvenantys trys jauni maištininkai dega noru sužinoti, kas nutiko jų planetai ir leidžiasi į kelionę seniai prarasto gamtos grožio pėdsakais. Atsakymai slypi praeityje – straipsniuose iš 2020-ųjų jie randa raktą į stropiai slepiamą tiesą, o mums, žiūrovams, primena, kad gyvename laike, kur spalvinga ateitis vis dar įmanoma.

„Kai kurios temos reikalauja drąsių kalbėjimo formų. Taikliai apie filmą pastebėjo kino patriarchas Wimas Wendersas: „Tai viena tų nušvitimą primenančių patirčių, po kurių norisi stotis ir veikti.“ O išmintinga „Kino pavasario“ žiūrovė Benita stebėjosi: „Kodėl visi kalba apie „Squid Game“, kai yra toks svarbus filmas kaip šis? Jį būtina parodyti visiems!““ (Aistė Račaitytė)

Pasaulinė premjera: Ciuricho kino festivalis, 2021 m. Apdovanojimai: „Max Ophüls Preis“ kino festivalio žiūrovų prizas, 2021 m.

Filmas įgarsintas lietuviškai

Režisierius

Marten Persiel

Scenarijaus autoriai

Marten Persiel

Scenarijaus autoriai

Aisha Prigann

Prodiuseriai

Katharina Bergfeld

Prodiuseriai

Martin Heisler

Operatorius

Felix Leiberg

Montažo režisieriai

Maxine Goedicke

Montažo režisieriai

Bobby Good

Kompozitorius

Gary Marlowe

Kalba

anglų

Šalys

Vokietija, Nyderlandai

Kompanija

Kino Pavasaris Distribution